Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G5220

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

LG G5220 to bardzo poręczny telefon z klapką o wymiarach 84 x 45 x 21,5 mm i wadze 85 gram, który do sprzedaży trafił w 2004 roku. Jak większość modeli otwieranych również ten posiada dwa ekrany, co gwarantuje przychylne opinie użytkowników ceniących sobie wygodę i funkcjonalność. Ekran zewnętrzny mono umożliwia sprawdzenie kto dzwoni, godziny, daty, stanu baterii, ilości nieodebranych połączeń, czy oczekujących wiadomości, główny natomiast pozwala w pełni wykorzystać wszystkie funkcje telefonu.

Wyświetlacz główny ma rozdzielczość 128 x 128 pikseli, obsługuje 64 tysiące kolorów i jest wykonany w technologii LCD. Dzięki dość dużemu, jak na tego typu modele rozmiarowi wyświetlacza użytkownicy mogą w pełni wykorzystać dostępne aplikacje. Są to: kalendarz, organizer oraz kalkulator. Niestety przez brak komunikacji za pomocą podczerwieni, bluetooth, czy USB nie ma możliwości darmowej personalizacji LG G5220. Jedyną drogą do wyposażenia telefonu w nowe logo lub dzwonki polifoniczne jest wysłanie dzwonka, czy grafiki przez strony oferujące płatne dodatki do telefonów.

Istnieje możliwość skorzystania w tym celu z technologii WAP, którą model ten obsługuje w stu procentach. Motywy na ten telefon nie są niestety dostępne co nie dziwi biorąc pod uwagę rok, w którym został wyprodukowany. Mimo braku wielu użytecznych funkcji, będących w dzisiejszych czasach standardem, telefon jest wart zakupu jeśli interesuje nas telefon do dzwonienia, czy pisania wiadomości sms.