Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G1800

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

LG G1800 to koreański telefon, którego premiera miała miejsce już kilka lat temu. Urządzenie jest bardzo poręczne: wymiary: 99 x 45 x 17 mm oraz waga – 78 g pozwalają na trzymanie go w torebce lub kieszeni. Jego budowa jest klasyczna, podobnie jak stylistyka.  Litowo jonowa bateria o pojemności 720 mAh pozwala na około 3 godziny rozmowy lub blisko dwa tygodnie czuwania. Niestety LG G1800 pozbawiony jest obsługi Java, więc gry na LG G1800 nie są dostępne poza tymi, które zainstalowali twórcy. Motywy na LG G1800 można szukać w sieci. Na pewno znajdą się jakieś tapetki przystosowane do telefonu. Należy jednak pamiętać, że pamięć telefonu jest ograniczona i wynosi tylko około 64 MB. Pozwoli to na pomieszczeniu kilkunastu piosenek w formacie mp3. Dzwonki na LG G1800 mogą być zarówno polifoniczne jak i mp3. 

Opis LG G1800 musi zawierać informację o tym, że to urządzenie nie posiada aparatu fotograficznego. W dzisiejszych czasach może to być minus zmieniający opinie o LG G1800 na negatywną. Do komunikacji między telefonami zabrakło zarówno Bluetooth jak i IRDY. Jedyny rozwiązaniem jest używanie kabla USB i kopiowanie plików przez komputer. Cena LG G1800 jest dziś bardzo atrakcyjna, jednak przed zakupem trzeba zauważyć, że telefon jest pozbawiony kilku bardzo przydatnych funkcji, które mogą utrudnić użytkowanie.