Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG G1700

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

LG G1700 to przykład archaicznego telefonu, który posiada bardzo słabej jakości wyświetlacz typu STN o rozdzielczości 128x128 pikseli. Liczba obsługiwanych kolorów to tylko 4096, więc wygodne korzystanie z urządzenia jest utrudnione.  LG G1700 nie obsługuje Java, więc nie można instalować aplikacji. Gry lub motywy na LG G1700 są niedostępne poza tymi dodanymi do telefonu fabrycznie. Dzwonki można ściągać za pośrednictwem WAP.  Ten model LG posiada wbudowany zestaw głośnomówiący. Czas rozmowy wynosi około 2h, gdyż bateria nie należy do bardzo pojemnych. Czas czuwania również nie zachwyca – 300 h to wynik dość przeciętny.  Telefon pracuje w sieciach GSM 900 oraz GSM 1800. Podczas pisania można korzystać ze słownika T9. Dodatkiem jest również konwerter walut.

Jego wygląd jest dość staroświecki, jednak może się podobać osobom lubiącym tego typu stylistykę. Jego prosta, niska waga (80 g) oraz stosunkowa wytrzymałość na uszkodzenia może być zaletą. Niestety zabrakło aparatu fotograficznego, rozbudowanych opcji multimedialnych i komunikacyjnych. LG G1700 jest typowym urządzaniem stricte do dzwonienia, bez dodatkowych opcji uprzyjemniających użytkowanie.
Opinie na temat LG G1700 w momencie premiery były znacznie lepsze niż są dziś. Telefon nie wytrzymał próby czasu i nie jest wartym polecenia urządzeniem. Jego jedynymi atutami może być cena oraz prostota użytkowania. LG G1700 można dostać za kilkadziesiąt złotych.