Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG F7250

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

LG F7250 to dość wiekowy już aparat koreańskiego producenta sprzętu multimedialnego.  Jego premiera miała miejsce w 2004 roku, więc pod względem technicznym LG F7250 wyraźnie się zestarzał. Brakuje mu Bluetooth, dobrego wyświetlacza czy chociażby dużej ilości pamięci. Telefon nie nadaje się na odtwarzacz mp3. W LG F7250 zmieszczą się tylko dzwonki polifoniczne.  Motywy dla LG F7250 są niedostępne, więc musimy korzystać z tego, co przygotowali twórcy oprogramowania.  Mamy jednak możliwość korzystania z opcji Push-to-talk oraz Java. Dzięki temu można znaleźć gry na LG F7250.

Bateria litowo-jonowa o pojemności 950 mAh pozwala na około 2,5h rozmowy, jednak w egzemplarzach dziś dostępnych ten czas jest krótszy, ze względu na zużycie baterii.  Opis LG F7250 musi także zawierać informacje, że telefon nie oferuje możliwości zastosowania karty pamięci w celu rozszerzenia pojemności urządzenia. Gabaryty tego telefonu są dość spore - 49 x 98 x 25 mm. Urządzenie waży około 100 gram.

Prezentowany aparat należy do klasy sliderów – telefonów z rozsuwaną obudową. Brak delikatności w użytkowaniu może spowodować uszkodzenia telefonu. Między innymi dlatego opinie na temat LG F7250 są podzielone. Niewątpliwy atut to cena LG F7250, która jest bardzo niska. Telefonu nie można kupić już nowego, gdyż został wycofany z obiegu. Jedyną szansą jest zakup go z drugiej ręki. Czy telefon przetrwał próbę czasu?  Sądzę, że na rynku jest wiele ciekawszych urządzeń w podobnej cenie.