Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG F3000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG F3000 to przedstawiciel popularnego typu tzw. „klapek“. Aparat charakteryzuje się małymi gabarytami (88x44x24 mm) oraz wagą (ok 91 g). Sylwetka jest stylizowana na karoserię sportowego samochodu. Opinie na temat LG F3000 są podzielne. Jedni chwalą go za niespotykaną stylistykę, inni ganią za marne rozwiązania technologiczne jak na dzisiejsze standardy. Warto jednak pamiętać, że premiera tego aparatu miała miejsce kilka lat temu. Pojemna bateria (1000 mAh) zapewnia dość długi czas czuwania oraz rozmowy. W internecie można surfować tylko za pośrednictwem GRPS-u. Zabrakło bardziej wydajnego EDGE’a, nie wspominając już o WiFi. Gry na LG F3000 nie są priorytetem tak jak w przypadu iPhone’a.

Telefon LG F3000 dysponuje aparatem fotograficznym o rozdzielczości 1.3 Mpix z możliwością zastosowania czterokrotnego zoomu. Do komunikacji bezprzewodowej można wykorzystać technologię Bluetooth, dzięki której na LG F3000 można przesyłać dzwonki. Motywy na LG F3000 niestety nie są dostępne do pobrania za darmo. Warto jednak pamiętać, że wyświetlacz zastosowany w tym modelu nie jest zaawansowany technologicznie, toteż jakość wyświetlenego obrazu pozostawia sporo do życzenia. Produkt koreańskiego producenta rekompensuje to jednak innym zaletami. Do najwazniejszych należy cena LG F3000. Jest to przykład taniego aparatu, który oferuje podstawowe funkcje takie jak możliwość dzwonienia, wysyłania smsów bez opcji multimedialnych.

Opis LG F3000 byłby niepełny jeśli pominelibyśmy jedną z największych wad tego urządzenia. Niska pojemność telefonu (40 MB) oraz brak złącz kart pamięci wykluczają ten telefon jako odtwarzacz muzyczny.