Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG F2410

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Model LG F2410 to aparat, którego z pewnością nie można zaliczyć do nowoczesnych. Dlaczego? Właściwie poza rozmową i wysyłaniem sms-ów nie mamy tu innych możliwości. Opis LG F2410 zaczniemy jednak od podania wymiarów tego aparatu. Wynoszą one 90 x 47 x 23. Są to kolejno: długość, szerokość oraz grubość w milimetrach. Jak zobaczysz to na zdjęciach powyżej, jest to model rozkładany. Na klapce znajduje się mini wyświetlacz o wymiarach 96x94 (64 000 kolorów).

Telefon ma wbudowany aparat 0,3 MP. Pozwala on wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 640x480 pikseli. Dodatkowym atutem jest lampa błyskowa. Niestety, brak tu USB oraz radia. Nie możemy także wysyłać MMSów. Mamy za to obsługę mp3 i możliwość transferu danych przez Bluetooth. Nadto zaimplementowano budzik, kalkulator, alarm wibracyjny i kalendarz. Dzwonki LG F2410 mogą być polifoniczne. Warto także zauważyć, że model ma pełne wsparcie dla JAVA. Łatwo więc uruchamiać gry na LG F2410, które pozwolą Ci zabić czas w podróży lub też podczas czekania w urzędzie czy u lekarza. Motywy LG F2410 wybierasz sam – w sieci znajdziesz wiele grafik na ten telefon.

Opinie o LG F2410 nie są raczej bliskie zachwytu. Ale dzięki też temu, że model jest nieco przestarzały, cena LG F2410 jest dość niska. Poszukaj po aukcjach i portalach sprzedażowych, aby dowiedzieć się dokładnie, jaką sumę musisz wyłożyć za ten telefon.