Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG F2400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Model LG F2400 to aparat, który z pewnością nie zaliczmy do nowoczesnych. Praktycznie poza opcjami rozmów nie mamy tu zbyt wielu możliwości. Opis LG F2400 zaczniemy jednak od podania wymiarów tego aparatu. Wynoszą one 86 x 44 x 23 – kolejno mamy to długość, szerokość oraz grubość w milimetrach. Jak pokazują to zdjęcia powyżej, mamy tu model rozkładany, który wyposażony jest w miniwyświetlacz. Jego wymiary to 96x94, 64 000 kolorów.

Telefon ma wbudowany aparat, pozwalający wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 640x480 pikseli. Dodatkowym atutem jest lampa błyskowa. Niestety, brak tu USB, Bluetooth, radia oraz obsługi mp3. Jest budzik, kalkulator, alarm wibracyjny i kalendarz. Aż dziwne, że dzwonki do LG F2400 mogą być polifoniczne. Warto także zauważyć, że model wspiera technologię JAVA, dzięki temu są dostępne przeróżne gry na LG F2300. Dzięki nim możesz miło spędzić czas w podróży lub też podczas czekania w urzędzie czy u lekarza. Nadto możesz tu ustawiać jakie chcesz motywy LG F2400.

Opinie o LG F2400 są raczej dalekie od zachwytu. Model ten jest nieco już przestarzały. Ale dzięki też temu cena LG F2400 powinna być dość niewielka. Jeżeli więc ktoś szuka taniego modelu, dzięki któremu mógłby rozmawiać, wysyłać smsy i mms, za niewielkie pieniądze może zyskać użyteczny aparat.