Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG F2300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Model LG F2300 to starszy telefon, który pozbawiony jest większości dostępnych dziś opcji oraz gadżetów. Czy warto go zatem nabyć? Zanim odpowiemy na to pytanie, wypada zacząć opis LG F2300 od wymiarów aparatu. Wynoszą one 87 x 46 x 24 – kolejno mamy długość, szerokość oraz grubość wyrażone w milimetrach. Jak widać to na zdjęciach powyżej, mamy tu model rozkładany, wyposażony w mini wyświetlacz na klapce. Jego wymiary to 96x94, 64 000 kolorów.

Mamy wbudowany aparat, pozwalający wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 640x480 pikseli. Niestety, brak tu radia, Bluetooth ani obsługi mp3. Jest budzik, kalkulator i ogranizer. Dzwonki do LG F2300 znajdziesz na naszym wortalu. Warto zauważyć, że aparat ma wsparcie dla technologii JAVA. Dzięki temu są dostępne różne gry na LG F2300. Jak widać, jest niewiele plusów tego aparatu. Możemy rozmawiać, wysyłać sms-y i mms-y, ewentualnie także ustawić alarm wibracyjny. Wyświetlacz może pokazywać Ci ustawione motywy LG F2300, za które mogą posłużyć Ci pliki graficzne. Przerzucisz je wyłącznie przez kabel, bowiem nie ma tu obsługi bezprzewodowej.

Opinie o LG F2300 nie są raczej pozytywne. Nic dziwnego – model ten jest po prostu przestarzały. Ale dlatego też cena LG F2300 powinna być dośc niewielka, jeśli więc szukasz taniego aparatu z przeznaczeniem do rozmów, może Cię on zainteresować.