Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG F2250

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

W 2005 roku koreańskie LG pokazało kolejny telefon typu muszelka, który posiadał niezłej jakości wyświetlacz 128 x 160 pikseli. Oczywiście jak na tamte czas. Dziś ekran typu CSTN jest konstrukcją mało zaawansowaną. Na dodatkowym, monochromatycznym ekranie o rozdzielczości 96 x 64 pikseli pojawiają się informacje dotyczące połączeń i smsów. By sprawdzić, która jest godzina, również nie trzeba rozkładać telefonu. Małe wymiary 87 x 45 x 23 mm połączone z niską masą (90 g) czynią z LG F2250 telefon wygodny w przenoszeniu.

Niestety dodatki w LG F2250 nie zostały należycie rozwinięte. Nawet jak na 2005 rok - zabrakło IrDY, Bluetooth, złącza na karty pamięci czy chociażby aparatu fotograficznego. Jest za to wsparcie dla Javy, więc można ściągać nowe motywy i aplikacje. Telefon ma wsparcie nie tylko dla SMS-ów i połączeń głosowych, ale również akceptuje MMS-y, posiada klient e-mail oraz funkcje przekierowania oraz konferencji. Jest więc całkowicie funkcjonalny dla osób szukających telefonu tylko do dzwonienia i pisania wiadomości tekstowych.

Opinie  o baterii LG F2250 są całkiem dobre, gdyż zapewnia ona nawet 3 godziny rozmów i 190 godzin czasu czuwania. Jak na tak stary telefon jest to wynik dobry. Gorzej jednak z resztą telefonu, który według wielu nie jest zbyt dobrym produktem.