Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG F2100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Model LG F2100 to komórka, która z pewnością spodoba się każdemu, kto poszukuje dobrego aparatu nie tylko do rozmów. Posiada wszystko, co funkcjonalna komórka mieć powinna. Wyposażony jest więc aparat do robienia zdjęć – maksymalna rozdzielczość 640x480 pikseli, kamerę wideo, odtwarzacz mp3, 5 MB pamięci oraz WAP 2.0. Opis  LG LG F2100 nie może obyć się bez wymiarów komórki, które wynoszą: 90 x 23 x 47 (długość, grubość oraz szerokość) mm. Mamy tu elegancką klapkę z wyświetlaczem, która zakrywa klawiaturę numeryczną.

Dzwonki do LG F2100 mogą być polifoniczne – do 64 kanałów. Możesz także ustawić w ich roli dowolne utwory w formacie mp3 – niestety, nie ma obsługi Bluetooth i musisz wszystko przerzucać kablem. Dzięki wsparciu JAVA masz liczne gry na LG F2100. Dodatkowo wraz z aparatem otrzymujesz dyktafon, kalendarz, alarm i inne użyteczne funkcje. Za motywy LG F2100 mogą posłużyć Ci dowolne pliki graficzne, zarówno te przerzucone z komputera, jak również i innych źródeł (np. serwisów komórkowych).

Opinie użytkowników LG F2100 są zróżnicowane, ale przeważają pozytywne. Jeśli więc interesuje Cię nabycie nowoczesnego aparatu, ten model powinien być w sam raz. A jaka jest cena LG F2100?  Koszt telefonu  różni się w zależności od tego, czy będziesz kupować nowy aparat czy też masz zamiar nabyć używany. Z pewnością nie będzie to jednak wydatek drogi – spójrz na aukcje i sklepy internetowe, w jakiej cenie możesz go nabyć.