Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG CU920 Vu

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG CU920 Vu to wprowadzony do sprzedaży w 2008 roku telefon dotykowy z trzycalowym ekranem o rozdzielczości 240 x 400 pikseli. Urządzenie jest dość małych rozmiarów - mierzy 108 x 54.9 x 13 mm  i waży zaledwie 89 gramów. Zostało pozbawione całkowicie tradycyjnej klawiatury - wszystkie operacje wykonuje się za pośrednictwem ekranu TFT. LG oferuje m.in. wirtualną klawiaturę QWERTY. Menu jest dość intuicyjne i łatwo odnaleźć wszystkie potrzebne dodatki.

Telefon nie został wyposażony w moduł WiFi, jednak posiada HSDPA, co zapewni szybki dostęp do internetu. Dzięki temu motywy i aplikacje na LG CU920 Vu można pobierać bez większych problemów. Pamięć 128 MB można rozszerzyć stosując karty pamięci microSD, więc miejsca nie zabraknie zarówno na aplikacje jak i pliki multimedialne.

Bolączką LG CU920 Vu jest słaby aparat, który robi fotografie tylko w rozdzielczości 2 mpix oraz niezbyt wydajna bateria o pojemności 1000 mAh, zapewniająca zaledwie 3 godziny rozmów. Czas czuwania to ok. 250 godzin, jednak podczas intensywniejszego użytkowania znacznie się skraca, więc  warto mieć pod ręką ładowarkę.

Niestety LG CU920 Vu nie był oferowany w Polsce, więc jest bardzo mało popularny. Ciężko go kupić z drugiej ręki, nie mówiąc już o zakupie w sklepie. Czy LG CU920 Vu jest rzeczywiście warty trudu poszukiwań?