Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG CU720 Shine

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Model LG CU720 SHINE to nowoczesny aparat telefoniczny. Posiada niemal wszystko, co współczesna komórka mieć powinna. Wyposażony jest w aparat do robienia zdjęć 2 MP – maksymalna rozdzielczość 1600x1200 pikseli, kamerę wideo, odtwarzacz mp3, AAC+, MPEG4. Opis  LG CU720 SHINE trzeba też uzupełnić o wymiary komórki: 100 x 15 x 50,5 to jego długość, grubość oraz szerokość w milimetrach. Mamy tu elegancką, wysuwaną klapkę z wyświetlaczem, pod którą kryje się klawiatura numeryczna.

Dzwonki do LG CU720 SHINE są polifoniczne – do 40 kanałów. Możesz także ustawić w ich roli swoje ulubione utwory w formacie mp3 – łatwo je przerzucić dzięki Bluetooth. Aparat oferuje także wsparcie dla obsługi USB, Bluetooth oraz JAVA. Tak więc możesz instalować ciekawe gry na LG CU720 SHINE. Dodatkowo mamy tu dyktafon, kalendarz, alarm i inne użyteczne funkcje. Za motywy LG CU720 SHINE mogą posłużyć Ci dowolne pliki graficzne, zarówno przerzucone z komputera, jak też i różnych  i serwisów komórkowych.

Opinie użytkowników LG CU720 SHINE są dość pozytywne. Jeśli szukasz więc nowoczesnego aparatu, ten model powinien Cię zainteresować. Cena LG CU720 SHINE różni się w zależności od tego, czy będziesz kupować nowy aparat czy też masz zamiar nabyć używany. Z pewnością nie będzie to jednak wydatek drogi – spójrz na aukcje i sklepy internetowe, w jakiej cenie możesz go nabyć.