Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG CU575

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Model LG CU575 to nowoczesny telefon wyprodukowany przez LG. Z pewnością zadowoli on każdego wymagającego użytkownika, który znajdzie tu wszystkie nowoczesne aplikacje. Jednak wypada zacząć  opis  LG CU575 od wymiarów aparatu. Wynoszą one 99 x 16 x 51 – kolejno to długość, szerokość oraz grubość w milimetrach. Jak widać to na zdjęciach powyżej, mamy model rozkładany, wyposażony w mini wyświetlacz 128x160 na klapce.

Aparat pozwala na wykonywanie Wysokiej jakości zdjęć w rozdzielczości 1280 x 960 pikseli. Możliwy jest także czterokrotny zoom, jednak nie mamy tu lampy błyskowej. Dzwonki do LG CU575 mogą być zarówno polifoniczne, jak też i można posłużyć się plikami typu mp3. Aparat ten ma wsparcie dla JAVA, dzięki czemu są liczne gry na  LG CU575. Mamy tu książkę adresową na 500 pozycji oraz takie użyteczne aplikacje jak dyktafon, kalendarz, stoper, odczytywanie mp3 i inne. Za ozdabiające wyświetlacz motywy LG CU575 mogą posłużyć dowolne pliki graficzne,a także oczywiście zdjęcia.

Opinie o LG CU575 są dość przychylne. Jest to nowoczesny sprzęt, który ma wszystko, co komórka mieć powinna. Cena LG CU575 różni się w zależności od tego, czy kupujesz nowy aparat czy też używany. Aparat znajdziesz w dobrych sklepach z komórkami oraz na aukcjach internetowych. Z pewnością ten model nie rozczaruje Cię.