Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG CU500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Model LG CU500 to nieco starszy telefon ze stajni LG. Nie znaczy to jednak, że jest nieużyteczny. Aparat nie ma co prawda radia, ale możemy na nim słuchać mp3, grać w gry czy też podłaczać się do sieci (obsługa xHTML). Zaczniemy jednak opis  LG CU500 od wymiarów aparatu: 94 x 24 x 48 to jego długość, szerokość oraz grubość w milimetrach. Jak widać to na zdjęciach powyżej, jest to model rozkładany, wyposażony w mini wyświetlacz 96x96 na klapce.

Aparat pozwala na wykonywanie średniej jakości zdjęć  640 x 480 pikseli. Możliwy jest czterokrotny zoom i używanie lampy błyskowej. Jeśli chodzi o dzwonki do LG CU500, mogą być one zarówno polifoniczne, jak też i można posłużyć się plikami mp3. Aparat ten ma wsparcie dla JAVA, dzięki czemu są liczne gry na  LG CU500. Prócz tego możemy oczywiście wysyłać MMSy czy też podłączyć zestaw głośnomówiący. Jako motywy na  LG CU500 mogą posłużyć Ci dowolne pliki graficzne, zarówno z komputera, jak i serwisów komórkowych.

Opinie o LG CU500 są dość przychylne. Choć nie jest to jakiś supernowoczesny sprzęt, to jednak może Cię on zainteresować. Cena LG CU500 powinna wynosić w okolicach 100-105 PLN za nowy aparat. Oczywiście używane modele są o wiele tańsze – zobacz na aukcjach, w jakich cenach możesz je dostać.