Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG CE500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Model LG CE500 jest to telefon ze starszej serii produktów LG., ma on jednak wiele użytecznych aplikacji i gadżetów, jak na przykład wibrowanie, dyktafon czy też obsługę USB. Jednak zacznijmy opis  LG CE500 od jego wymiarów: 94 x 24 x 48 to długość, szerokość oraz grubość tego modelu podana w milimetrach. Jak widać to na zdjęciach powyżej, jest to model rozkładany, w którym nie ma klawiatury QWERTY, jest za to mini wyświetlacz na klapce.

Aparat ten ma wbudowany aparat 0,3 MP z lampą błyskową. Można przybliżać obraz czterokrotnie, a zdjęcia wychodzą w maksymalnej rozdzielczość to 640 x 480 pikseli. Dzwonki do LG CE500 mogą być zarówno polifoniczne, jak też i można umieścić w tym charakterze dowolny plik mp3. Aparat obsługuje JAVA, dzięki czemu mamy liczne gry na  LG CE500. Prócz tego możemy wysyłać MMSy czy też podłączyć zestaw głośnomówiący. Jako motywy na  LG CE500 mogą posłużyć Ci dowolne grafiki ściągane z sieci lub serwisów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć w roli tapety zdjęcia.

Opinie o LG CE500 są raczej pozytywne. Choć nie jest to jakiś supernowoczesny sprzęt,to jeśli nie wymagasz wiele – może Cię zainteresować. Cena LG CE500 powinna wynosić mniej niż 100 PLN. Oczywiście używane są o wiele tańsze – zobacz na aukcjach, w jakich cenach możesz je dostać.