Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C3400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Model LG C3400 jest to telefon ze starszej serii produktów LG., w związku z czym nie ma on zbyt wielu nowoczesnych gadżetów. Brak tu na przykład radia, jednak posiada inne funkcjonalne cechy, jak na przykład aparat z lampą błyskową czy też odtwarzacz mp3. Zacznijmy opis  LG C3400 od jego wymiarów: 91 x 24 x 47 to długość, szerokość oraz grubość tego modelu podana w milimetrach. Jak widać to na zdjęciach powyżej, jest to model rozkładany, w którym nie ma klawiatury QWERTY.

Prezentowany wyposażony jest we wspomniany aparat cyfrowy 0,3 MP. Dla wykonywania lepszych zdjęć możliwy jest czterokrotny zoom. Maksymalna ich rozdzielczość to 640 x 480 pikseli. Dzwonki do LG C3400 są zarówno polifoniczne, jak tez i można umieścić w charakterze dzwonka mp3. Aparat ma również obsługę JAVA, dzięki której mamy liczne gry na  LG C3400. Są tu także pomocne aplikacje, jak kalkulator czy dyktafon. Jako motywy na  LG C3400 mogą posłużyć Ci grafiki ściągane z sieci lub serwisów, a także zdjęcia wykonana wbudowanym aparatem.

Jeśli chodzi o opinie dotyczące LG C3400, są one dość pozytywne. Może i nie jest to jakiś supernowoczesny sprzęt, ale do rozmów jak znalazł. Cena LG C3400 wynosi ok. 100 PLN – jeśli chcemy kupić fabrycznie nowy aparat. Oczywiście używane są o wiele tańsze – zobacz na aukcjach, w jakich cenach możesz je dostać.