Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C3380

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Model LG C3380  to telefon, który mimo braków jest dość funkcjonalnym narzędziem. Prócz rozmów można także pisać na nim sms-y oraz wysyłać i odbierać MMS. Chociaż nie posiada mp3 ani radia, istnieje możliwość transmisji danych za pomocą Bluettoth. Jednak zacznijmy opis  LG C3380 od jego wymiarów: 89 x 24 x 47 to długość, szerokość oraz grubość tego modelu w milimetrach. Jak widać to na zdjęciach powyżej, to model rozkładany, na którym nie ma klawiatury QWERTY.

Prezentowany tu telefon wyposażony jest w aparat cyfrowy 0,3 MP.  Dla wykonywania lepszych zdjęć możliwy jest czterokrotny zoom. Jednym z plusów jest obsługa xHTML, a także WAP, USB, transmisja danych i faksów. Liczne dzwonki do LG C3380 są polifoniczne. Aparat ma wsparcie dla JAVA, dzięki czemu znajdziesz liczne gry na  LG C3380 w sieci. Mamy tu także pomocne aplikacje, jak kalkulator, stoper organizer, kalendarz i inne tego typu gadżety. Jako motywy na  LG C3380 mogą posłużyć Ci grafiki ściągane z sieci lub serwisów, a także Twoje własne zdjęcia.

Jeśli chodzi o opinie dotyczące LG C3380, są one dość ciepłe. Cena LG C3380 to ok. 100 PLN – jeśli chcemy kupić fabrycznie nowy aparat. Oczywiście używane są o wiele tańsze – zobacz na aukcjach, w jakich cenach możesz je dostać.