Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C3320

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Model LG C3320 to telefon który poza możliwością rozmów praktycznie niewiele oferuje. Oczywiście można także pisać na nim sms-y oraz wysyłać i odbierać MMS. Poza tym, niestety, nie posiada on ani radia, ani odtwarzacza mp3 czy też możliwości nagrywania i wysyłania video MMSów. Zacznijmy opis  LG C3300 od jego wymiarów: 88 x 24 x 47 to długość, szerokość oraz grubość tego modelu w milimetrach. Jak widać to na zdjęciach powyżej, to model rozkładany, na którym nie ma klawiatury QWERTY.

Prezentowany tu telefon posiada aparat 0,3 MP – możliwy zoom x4. Jednym z nielicznych plusów jest obsługa xHTML, a także WAP. Dzwonki do LG C3300 są polifoniczne. Dzięki zainstalowanym na telefonie grom, możesz umilać sobie czas. Prócz tych zainstalowancyh fabrycznie na telefonie, możesz też pobrać gry na  LG C3300 z sieci. Jako motywy na  LG C3300 posłużą Ci między innymi grafiki z własnej kolekcji. Z komputerem połączysz się przez kabel (aparat obsługuje łącze USB) - nie ma tu niestety możliwości używania Bluetootha.

Jeśli chodzi o opinie dotyczące LG C3300, są dość różne, ale raczej większość jest negatywnych. Osoby szukające nowoczesnych aparatów, niech raczej nie kupują LG C3300. Jeśli jednak ktoś nie wymaga wiele, może mieć telefon za niewielką cenę.  Tym bardziej, że cena LG C3300 nie jest wysoka – nabędziesz już za kilkadziesiąt złotych.