Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C3310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Model LG C3310 to telefon przeznaczony niemal wyłącznie do rozmów – nie ma zbyt wielu opcji ani nowoczesnych rozwiązań. Prócz rozmów można także pisać sms-y oraz wysyłać i odbierać MMS. Niestety, nie posiada on radia, odtwarzania mp3 czy też video MMSów. Jednak opis  LG C3300 wypada zacząć od wymiarów telefonu: 88 x 24 x 47 to długość, szerokość oraz grubość tego modelu podana – oczywiście w milimetrach. Jak zobaczysz to na zdjęciu, to model rozkładany, na którym nie zainstalowano klawiatury typu QWERTY.

Prezentowany na tej stronie telefon posiada aparat 0,3 MP – możliwy zoom x4. Jeśli chodzi o dzwonki do  LG C3300, mogą być one zwykłe lub też polifoniczne. Dzięki zainstalowanym grom, możesz spędzić przyjemnie czas. Prócz tych znajdujących się na telefonie, znajdziesz też gry na  LG C3300 w sieci. Możesz także pobrać grafiki z komputera i ustawić je jako motywy na  LG C3300. Z komputerem łączysz się przez kabel (aparat obsługuje łącze USB) - nie ma tu niestety możliwości używania Bluetootha.

Jeśli chodzi o opinie dotyczące LG C3300, są dość różne. Ci, którzy szukają nowoczesnych aparatów, nie mają po co kupować LG C3300. Jeśli jednak ktoś nie wymaga odtwarzacza mp3, przeglądarki xHTML czy też video MMSów, a chce mieć telefon za niewielką cenę, ta pozycja może go zainteresować.