Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C3300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Model LG C3300 to telefon który nie jest może jakoś szczególnie rozbudowany, jednak do komunikacji nadaje się znakomicie. Możesz pisać sms-y, wysyłać i odbierać MMSy, a także oczywiście rozmawiać. Niestety, nie posiada on radia, odtwarzania mp3 czy też video MMSów. Jednak opis  LG C3300 wypada zacząć od wymiarów telefonu: 91 x 25 x 47 to długość, szerokość oraz grubość tego modelu podana w milimetrach. Jak widać to na zdjęciach, mamy do czynienia z modelem rozkładanym bez klawiatury QWERTY.

Model ten posiada aparat 0,3 MP z możliwością czterokrotnego złomowania obrazu. Dzwonki do  LG C3300 mogą być zwykłe lub też polifoniczne. Oczywiście aparat służy też do zabijania czasu podczas czekania czy podróży -  standardowo są zainstalowane gry na  LG C3300, a z sieci ściągniesz kolejne. Możesz także znaleźć ciekawe motywy na  LG C3300. Z komputerem łączysz się przez kabel (aparat obsługuje łącze USB) - nie ma tu niestety Bluetootha.

Opinie o LG C3300 są różne. Daleko mu do nowoczesności, jednak jeżeli szukasz taniego aparatu do rozmów, może Cię on zainteresować. Tym bardziej, że cena  LG C3300 jest dość niska – używane modele można nabyć już za kilkanaście nawet złotych. Popatrz na aukcje w sieci lub do komisów, by wybrać najtańsze oferty. Z pewnością jest ich spora ilość.