Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C3100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Telefon  LG C3100 to mało rozbudowany model komórki, który spodobać się może tylko i wyłącznie mało wymagającym użytkownikom. Nie posiada on większości standardowych dziś rzeczy – jak na przykład odtwarzanie mp3, radio czy też Bluetooth. Co zatem ma do zaoferowania? Opis  LG C3100 wypada zacząć od wymiarów telefonu: 44 x 104 x 18 to długość, szerokość oraz grubość tego modelu podana w milimetrach. Jak pokazuje to zdjęcie, nie mamy klawiatury QWERTY.

Model ten nie posiada aparatu ani kamery, posada dyktafon, alarm, kalkulator i kalendarz. Oczywiście można wysyłać nim sms-y. W sieci znajdziesz również ciekawe dzwonki do  LG C3100, które możesz zainstalować. Znajdziesz również gry na  LG C3100, które zobaczysz na wyświetlaczu o wymiarach 128x128 piksela. Możesz także znaleźć ciekawe motywy na  LG C3100, zarówno w sieci, jak też i przerzucić je z komputera.

Opinie o  LG C3100 są raczej negatywne. Ale jeśli szukasz naprawdę taniego aparatu, może Cię on zainteresować. Cena  LG C3100 powinna wynosić kilkadziesiąt złotych, tak więc choć nie dostajesz za to wiele, to jednak do rozmów i wysyłania smsów będzie on jak znalazł. Oczywiście używane modele różnią się cenowo od fabrycznie nowych. Popatrz na aukcjach i w komisach, za ile możesz nabyć ten model. Z pewnością stać Cię na niego.