Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C2200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Telefon  LG C2200 to dość kiepski telefon komórkowy, który spodoba się tylko i wyłącznie mało wymagającym użytkownikom. Nie posiada on większości standardowych dziś rzeczy – jak na przykład odtwarzanie mp3, radio czy też Bluetooth. Co zatem ma do zaoferowania? Opis  LG C2200 wypada zacząć od wymiarów telefonu: 84 x 23,5 x 46 to długość, szerokość oraz grubość tego modelu podana w milimetrach. Jak widać na zdjęciu, mamy tu do czynienia z modelem rozkładanym, bez klawiatury QWERTY.

Oprócz komunikacji, możesz robić nim zdjęcia aparatem 0,3 MP (zoom x 4) oraz użyć dyktafonu, organizera czy też kalkulatora. W sieci znajdziesz liczne dzwonki do  LG C2200, które możesz ściągnąć i zainstalować, jeśli znudzą Ci się fabrycznie zainstalowane Są także gry na  LG C2200, jednak wyświetlacz ma wymiary 128x60 piksela tak więc nie zalicza się do największych. Możesz zmieniać dowolnie motywy na  LG C2200, dzięki którym wyświetlacz powita Cię ciekawym obrazkiem. Możesz również przerzucać pliki graficzne bezpośrednio ze swojego  komputera.

Opinie o  LG C2200 są raczej mało zachęcające do nabycia. Ale jeśli szukasz taniego aparatu, może Cię on zainteresować. Cena  LG C2200 powinna wynosić kilkadziesiąt złotych, tak więc choć nie dostajesz za to wiele, to jednak do rozmów i wysyłania smsów będzie on jak znalazł.