Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C2100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG C2100 to mało rozbudowany model, który spodoba się tylko mało wymagającym użytkownikom. Co prawda nie posiada on większości standardowych dziś rzeczy – ja na przykład radio – jednak do rozmów nadaje się znakomicie. Cz warto go nabyć? Opis LG C2100 zaczniemy od wymiarów telefonu: 88 x 24 x 47 to odpowiednio długość, grubość i szerokość aparatu podana w milimetrach. Jak pokazują to zdjęcia, mamy model rozkładany, bez klawiatury QWERTY.

Prócz komunikacji, możesz posłuchać na nim mp3, obsługuje on także protokół WAP oraz transmituje dane i faksy. W sieci znajdziesz liczne dzwonki do LG C2100, możesz też przerzucić kablem utwory muzyczne z komputera i ustawić je jako dzwonki. Istnieją także gry na LG C2100 – aparat obsługuje Java, więc jest ich całkiem sporo. Wyświetlacz ma wymiary 128x60 piksela, możliwe jest wyświetlenie 64 tysięcy kolorów. Oczywiście motywy na LG C2100 możesz zmieniać tak, jak Ci się to tylko podoba.

Opinie o LG C2100 nie są zbyt pochlebne. Nie jest to nowoczesny model, trzeba jednak pamiętać, aparat wszedł na rynek parę lat temu. Ma to swój plus -  cena LG C2100 różni się w zależności od tego, czy kupujemy nowy model czy też używany, ale najtańsze modele powinny kosztować kilkadziesiąt złotych. Dlatego też nabycie LG C2100 nie wymaga od Ciebie dużych nakładów finansowych.