Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C2000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG C2000 to dość prosty model telefonu komórkowego, który spodoba się tylko mało wymagającym użytkownikom. Nie posiada on większości standardowych dziś rzeczy – ja na przykład radio czy też przeglądarka xHTML. Co zatem ma do zaoferowania? Opis LG C2000 zaczniemy od wymiarów telefonu: 89 x 46 x 24 to odpowiednio długość, szerokość i grubość aparatu w milimetrach. Jak widać na zdjęciu, jest to model rozkładany, bez klawiatury QWERTY.

Prócz komunikacji, możesz posłuchać na nim mp3, zrobić zdjęcia aparatem 0,3 MP oraz użyć dyktafonu. W sieci znajdziesz liczne dzwonki do LG C2000, które możesz ściągnąć i zainstalować. Istnieją również liczne gry działające na LG C2000. Wyświetlacz ma wymiary 128x60 piksela, możliwe jest wyświetlenie 64 tysięcy kolorów, więc rewelacji tu nie ma. Możesz zmieniać motywy na LG C2000, dzięki którym wyświetlacz powita Cię ciekawym obrazkiem.

Opinie o LG C2000 są raczej dalekie od zachwytów. Nie jest to z pewnością nowoczesny model, jednak aparat wszedł na rynek parę lat temu. Dlatego też i  cena LG C2000 różni się w zależności od tego, czy kupujemy nowy model czy też używany. Egzemplarz trudno obecnie znaleźć w sprzedaży, jeśli chcesz go nabyć, poszukaj na aukcjach i w komisach. Najtańsze modele powinny kosztować kilkadziesiąt złotych, nabycie LG C2000 nie jest więc jakimś szczególnym wydatkiem.