Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C1500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon komórkowy LG C1500 jest aparatem, który uznawany jest za najlepszy z serii C. Dlaczego? Po pierwsze – nie ma tu zbędnych „bajerów”. Służy do komunikacji, nie rozrywki. Po drugie – posiada zestaw głośnomówiący oraz wbudowaną przeglądarkę internetową. Po trzecie - cena LG C1500 zaczyna się już od kilkunastu złotych za model używany. Opis LG C1500 wypada również uzupełnić o informację o braku klawiatury QWERTY. Z wartych uwagi, użytecznych funkcji można wymienić tutaj ograni zer, budzik oraz dyktafon.

Nie mamy tu jednak możliwości słuchania radia, choć działa odtwarzanie mp3. Z sieci ściągniesz również liczne melodie i dzwonki dla LG C1500. Niestety, nie ma możliwości słuchania radia przez tą komórkę. W sieci znajdziesz za to dość liczne gry na LG C1500, a ponieważ telefon wspiera Java, nie rozczarujesz się nimi. Dodatkowo możesz w znaleźć przeróżne motywy LG C1500, do wykorzystania jako tapety tego aparatu.

Opinie o LG C1500 są różne – kto szuka nowoczesnych elementów, nie będzie zachwycony. Jeśli jednak nie potrzeba Ci nic więcej poza rozmowami, nie powinieneś rozczarować się tym telefonem. Tym bardziej, że jego nabycie nie wiąże się z dużymi kosztami. Minusem jest z pewnością brak możliwości przesyłania danych za pośrednictwem Bluetooth, jednak dzięki kablowi nie będzie żadnych kłopotów z transferem danych.