Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C1200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon komórkowy LG C1200 aparat, który przeznaczony jest dla mało wymagających użytkowników. Nie posiada on funkcji, jakie mają inne nowoczesne telefony, jednak jeśli potrzebujesz aparatu po prostu do komunikacji, może Cię on zainteresować. Tym bardziej, że cena LG C1200 zaczyna się już od kilkunastu złotych za model używany. Jednak nim przejdziemy do szczegółów, wypada zacząć opis LG C1200 od samych wymiarów tego telefonu. 82 x 45 x 22 to odpowiednio długość, szerokość i grubośc aparatu podana w milimetrach. Jak ukazuje to zdjęcie, mamy do czynienia z modelem rozkładanym, bez klawiatury QWERTY. Z wartych uwagi, użytecznych funkcji można wymienić tu gry oraz dyktafon. Posiada także przeglądarki HTML i xHTML. Jeśli potrzebujesz budzika, masz tu alarmy: dźwiękowy oraz wibracyjny.

Nie mamy tu jednak możliwości słuchania radia, choć działa odtwarzanie mp3. W sieci znajdziesz także liczne melodie i dzwonki dla LG C1200. Niestety, przez tą komórkę radia nie posłuchasz. W sieci znajdziesz za to dość liczne gry na LG C1200, a dodatkowo możesz w znaleźć przeróżne motywy LG C1200, do wykorzystania jako tapety tego aparatu.

Opinie o LG C1200 nie są jednoznaczne. Kto szuka nowoczesności, tu jej nie uświadczy. Jeśli jednak nie potrzeba Ci nic więcej poza rozmowami, nie będziesz rozczarowany tym telefonem. Tym bardziej, że jego nabycie nie wiąże się z dużymi kosztami.