Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C1150

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Telefon komórkowy LG C1150 aparat, który spodoba się mało wymagającym użytkownikom. Nie posiada zbyt wielu funkcji, jednak jeśli potrzebujesz telefonu po prostu do komunikacji, może Cię zainteresować. Tym bardziej, że cena LG C1150 to ledwie kilkadziesiąt złotych. Jednak nim przejdziemy do szczegółów, wypada zacząć opis LG C1150 od samych wymiarów telefonu. 43 x 82 x 24 to odpowiednio długość, szerokość i grubośc aparatu w milimetrach. Jak widać na zdjęciu, jest to model rozkładany, bez klawiatury QWERTY. Z jedynych użytecznych funkcji można wymienić tu gry oraz dyktafon. Posiada także przelądarki HTML i xHTML.

Nie mamy tu jednak możliwości słuchania radia, choć działa odtwarzanie mp3. Można także  ustawić sobie dzwonek polifoniczny. W sieci znajdziesz także liczne melodie i dzwonki dla LG C1150. Niestety, nie ma możliwości słuchania radia przez tą komórkę. W sieci znajdziesz za to umilające czas gry na LG C1150. Dodatkowo możesz w znaleźć w Internecie ciekawe, darmowe motywy LG C1150, jakie wykorzystasz na tapety swego aparatu.

Opinie o LG C1150 nie są raczej pozytywne. Telefon w porównaniu z innymi jest nieco przestarzały. Jeśli jednak nie potrzeba Ci nic więcej poza rozmowami, nie będziesz rozczarowany. Tym bardziej, że jego nabycie nie wiąże się z dużymi kosztami. Oczywiście wybór należy do Ciebie.