Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG C1100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Telefon komórkowy LG C1100 aparat dla każdego, kto tylko chce mieć telefon bez żadnych wielkich nowości. Opis LG C1100 wypada jednak zacząć od samych wymiarów telefonu. 101. 43 x 82 x 23 to odpowiednio długość, szerokość i grubośc aparatu w milimetrach. Jak widać na zdjęciu, jest to model rozkładany, bez klawiatury QWERTY.

Nie mamy tu możliwości słuchania radia, jest za to odtwarzanie mp3 czy też możliwość ustawienia sobie dzwonka polifonicznego. W sieci znajdziesz liczne dzwonki specjalnie dla LG C1100, które możesz zainstalować, jeśli znudzą Ci się posiadane. W wolnych chwilach telefon może posłużyć Ci do zabawy – w sieci znajdziesz liczne gry działające na LG C1100. Wyświetlacz ma wymiary 128x128 piksela, możliwe jest wyświetlenie 64 tysięcy kolorów. Dodatkowo możesz w sieci znaleźć darmowe motywy LG C1100, dzięki którym wygląd telefonu staje się milszy.

O LG C1100 krążą różne opinie. Nie jest to z pewnością jakiś supernowoczesny model, ale jeśli ie szukasz takiego, powinieneś być niego zadowolony. Cena LG C1100 różni się w zależności od tego, czy kupujemy nowy model czy też używany. Egzemplarz trudno znaleźć aktualnie w sprzedaży, radzimy poszukiwania na aukcjach i w komisach prowadzących skup telefonów. Najtańsze modele powinny kosztować kilkadziesiąt złotych, nabycie LG C1100 nie jest więc jakimś szczególnym wydatkiem.