Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG BL40 Chocolate

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 800 x 345
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG BL40 New Chocolate jest aparatem wysokiej klasy, który z pewnością spodoba się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Wszystkie spotykane opinie o LG BL40 New Chocolate są dość pozytwyne. Opis LG BL40 New Chocolate wypada zacząć od samych wymiarów aparatu: 50 x 127 x 10. Mamy tu aparat 5.0 Mpix, pozwalający na robienie zdjęć w rozdzielczości 2560 x 1920 pikseli, kamerę z zoomem cyfrowym, wysokiej jakości odtwarzacz mp3/AAC, ogranizer, wsparcie Java. Dzwonki do LG BL40 New Chocolate mogą być zarówno polifoniczne, jak też mp3. Wybór należy do użytkownika.

W sieci znajdziesz także motywy do LG BL40 New Chocolate. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby jako tapetę ustawić własnoręcznie zrobione zdjęcie czy też przerzuconą z komputera grafikę. Tak samo możesz ustawić jako dzwonek ulubioną piosenkę w formacie mp3. Standardowo na LG BL40 New Chocolate masz świetne gry, dzięki którym spędzisz miło czas. Z sieci możesz ściągać kolejne, co z pewnością ucieszy każdego miłośnika wirtualnej rozrywki.  Cena LG BL40 New Chocolate nie należy do najniższych. Nawet używane modele sięgają ceny niemal 500 PLN, zaś nowe modele to wydatek ponad 1100 PLN.

Choć nie ma tu klawiatury QWERTY, to jednak nie można tego policzyć aparatowi na minus. Większość modeli posiada litery na klawiaturze numerycznej i LG BL40 New Chocolate nie jest tu wyjątkiem.