Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG BL20 New Chocolate

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG BL20 New Chocolate to aparat, który polecamy szczególnie osobom lubiącym mieć wszystko w jednym. Można spotkać w sieci różne opinie o LG BL20 New Chocolate i nie znajdziemy negatywnych. Opis LG BL20 New Chocolate wypada jednak zacząć od wymiarów aparatu: 51 x 107 x 12. Mamy tu aparat 5.0 Mpix (rozdzielczość2560 x 1920), odtwarzacz mp3/AAC, ogranizer, wsparcie Java. Dzwonki do LG BL20 New Chocolate mogą być zarówno polifoniczne, jak też mp3 – sam zdecyduj, jaki chcesz mieć!

W sieci znajdziesz także przeróżne motywy do LG BL20 New Chocolate, dzięki którym możesz ozdobić swój wyświetlacz. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby jako tapetę ustawić zdjęcie czy też przerzuconą z komputera grafikę. Podobnie też możesz ustawić jako dzwonek ulubioną piosenkę w formacie mp3. Jak i w innych aparatach, także i na LG BL20 New Chocolate masz świetne gry, dzięki którym spędzisz miło czas. Cena LG BL20 New Chocolate zależy od tego, czy kupujesz nowy aparat (ok. 450 pln), czy też stary (tu w zależności od stopnia zużycia).

Choć nie ma tu klawiatury QWERTY, to jednak nie można tego policzyć aparatowi na minus. Większośc modeli posiada litery na klawiaturze numerycznej i LG BL20 New Chocolate nie jest wyjątkiem. Jeśli więc chcesz mieć jakość w dobrej cenie, nie wahaj się, tylko nabądź LG BL20 New Chocolate!