Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG B2100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG B2100 to aparat, który polecamy szczególnie tym osobom, które lubią robić zdjęcia telefonem. Opinie o LG B2100 są pełne zachwytów jakością wykonywanych nim zdjęć. Oczywiście nie jest to jedyna zaleta tego modelu. Opis LG B2000 wypada zacząć od wymiarów aparatu: 43x103x16. Komórka zatem idealnie mieści się w dłoni i nie ma problemów ze schowaniem jej do kieszeni. Dzwonki do LG B2000 mogą być zarówno polifoniczne, jak też mp3.

W sieci znajdziesz różne motywy dla LG B2100, dzięki którym możesz ozdobić swój wyświetlacz. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby jako tapetę ustawić zrobione własnoręcznie zdjęcie. Podobnie też możesz ustawić jako dzwonek ulubioną piosenkę w formacie mp3. Jak i w innych aparatach, także i na LG B2100 masz gry, dzięki którym łatwo zabić czas. Możesz też pobierać z sieci kolejne. Choć ten aparat nie ma obsługi bluetooth, możesz podłączyć go do komputera czy innego urządzenia zewnętrznego dzięki kablowi. Cena LG B2100 waha się od 199 pln do 350 pln, w zależności od tego, czy chcesz nabyć aparat nowy, używany – a jeśli tak, to w jakim stanie.

Warto zauważyć, że model ten wprowadzono na rynek w roku 2005 i po dziś dzień jest on chętnie kupowaną produkcją. Jeśli więc odpowiadają Ci jego parametry, nie wahaj się, tylko nabądź!