Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG B2050

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG B2050 to prosty model, przeznaczony dla tych osób, które potrzebują aparatu tylko do rozmowy, inne formy komunikacji zostawiając dla komputerów czy laptopów. Najprostszy opis LG B2050 to „telefon do rozmów”. Nie mamy tu radia, aparatu fotograficznego, ani też kamery czy dyktafonu. Są jednak gry na LG B2050, więc telefon ten umili Ci czas. Jeśli chodzi o wyświetlacz, LG B2050 posiada liczne motywy, dzięki czemu możesz zmieniać wygląd co jakiś czas. Oczywiście LG B2050 posiada fabryczne dzwonki, jednak możesz w każdym momencie przerzucić do telefonu pliki mp3 i ustawić je w tej roli. Choć aparat nie ma masy „bajerów”, to jednak zwraca uwagę jego wytrzymałość. Telefony z tej serii rzadko ulegają uszkodzeniom. W Internecie możesz znaleźć opinie użytkowników LG B2050 na temat tego modelu, wprowadzonego na rynek w 1005 roku.

Warto zauważyć, że aparat obsługuje środowisko Java. Nie mamy tu wysuwanej klawiatury, ale cały alfabet dostępny jest przez klawiaturę. Jednak jednym z największych atutów LG B2050 jest cena tego modelu – można znaleźć już używany egzemplarz za dwadzieścia PLN! Jeśli więc nie lubisz wykorzystywać się na drogie telefony, w których większość funkcji pozostanie dla Ciebie zagadką, zainteresuj się LG B2050. To aparat stworzony do komunikacji, który z pewnością pod tym względem Cię nie zawiedzie.