Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG B2000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG B2000 to model, który może nie dorównuje funkcjami innymi produktom LG, jednak nie zmienia to faktu, że jest dość użyteczny. Opis LG B2000 wypada zacząć od wymiarów aparatu. Są one następujące: 43x104x16. Jak więc widać, łatwo mieści się ona w dłoni i nie ma problemów ze schowaniem jej do kieszeni. Oczywiście są dostępne różne dzwonki do LG B2000 – zarówno polifoniczne, jak też mp3. W tym drugim przypadku możesz samemu przerzucić plik ze swojego komputera i ustawić go jako dzwonek. Aparat ten wyposażony jest w wiele opcji dotyczących wyglądu wyświetlacza – mamy liczne tapety i tematy. Nadto możesz pobrać z sieci motywy, dzięki którymi przyozdobisz wyświetlacz swojego LG B2000. Prócz tego znajdziesz także w Internecie przeróżne gry na LG B2000, dzięki czemu nie będziesz się nudzić podczas podróży czy też w poczekalni u lekarza.

Można napotkać różne opinie dotyczące LG B2000. Przed zakupem telefonu możesz się z nimi zapoznać na forach i grupach dyskusyjnych poświęconych komórkom LG. Choć ten aparat nie ma obsługi bluetooth, możesz podłączyć go do komputera czy innego urządzenia zewnętrznego dzięki kablowi. Z pewnością jednym z atutów LG B2000 jest cena aparatu, która jest stosunkowo niska. Jeśli więc szukasz telefonu do komunikacji werbalnej, zainteresuj się tym modelem.