Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) X7500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 480 x 640
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC X7500 zwany również jako Advantage to dostępny od 2007 roku telefon będący w zasadzie przenośnym biurem opartym na Windows Mobile 5.0 Pocket PC Phone Edition. Urządzenie posiada mocny procesor o zegarze 624 MHz, 128 MB RAM oraz kartę graficzną ATi W2284. Pamięć wewnętrzna to aż 8 GB. Tak mocna specyfikacja jest konieczna ze względu na specyfikę sprzętu.

Prezentowane urządzenie to połączenie telefonu i notebooka – projektanci postawili na wygodę korzystania z Windowsa, który zawiera pakietu biurowy Office (Excel, Word, PowerPoint). Dzięki 5-calowemu ekranowi oraz dostępowi do WiFi i szybkiego Internetu HSDPA, HTC X7500 jest idealnym smartphonem dla biznesmena. Wszystkie dodatki nakierowano na wygodę pracy biurowej i przeglądanie Internetu – przykładem jest tutaj świetna klawiatura QWERTY. Niektóre elementy telefonu uznano za mniej ważne, oszczędzając na nich – aparat ma zaledwie 3 mpix i nie można go uznać za mocny punkt. Opinie na temat HTC X7500 nie są jednak złe ze względu na słaby aparat. To sprzęt typowo biznesowy, więc jest to tylko miły dodatek, a nie element najważniejszy.

Na Windows Mobile powstają motywy i aplikacje, więc zarówno wygląd jak i funkcjonalność HTC X7500 można usprawnić. Akumulator jest znacznie mocniejszy niż w innych smartphone’ach – ma aż 2100 mAh, co pozwala na czuwanie przez 300 godzin i ok. 4,5 - 5,5 godzin rozmów przy wyłączonym ekranie.