Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) TyTN II (P4550)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC TyTN II (P4550) pod względem technicznym nie robi wrażenia – ma niezbyt wydajny, jak na smartphone, procesor taktowany na 400 Mhz oraz przeciętnej jakości ekran, który co prawda jest duży (2,8 cala), jednak pracuje tylko w rozdzielczości 240 X 320 pikseli. Mimo tych niedoskonałości jest to jednak bardzo ciekawy telefon.

Lista jego zalet jest spora – pracuje zarówno w zakresie GSM jak i UMTS; posiada możliwość łączenia się z Internet dzięki HSDPA (do 3,6 mb/s) oraz WiFi. Kamera ma 3 mpix, co nie jest może wartością zdumiewającą, ale pozwala na wykonanie wyraźnego zdjęcia nawet w przeciętnym świetle.

Jako, że prezentowane urządzenie działa na Windows Mobile 6 Professional możliwe jest rozszerzanie systemu operacyjnego o dodatki. Do HTC TyTN II (P4550) można instalować motywy i aplikacje oraz różnego rodzaju gry wykonane w technologii Java. Wysuwana z boku klawiatura QWERTY pozwala na wygodne surfowanie w Internecie i wprowadzanie tekstu, a 128MB pamięci RAM dba o to by urządzenie pracowało szybko i stabilnie.

Jednym z największych plusów telefonu jest wbudowana nawigacja oprogramowaniem marki TomTom. Co więcej – w menu odnajdziemy również pakiet Office Mobile z Wordem, Excelem oraz PowerPointem. Nic więc dziwnego, że użytkownicy mają dobre opinie o wyposażeniu w dodatki HTC TyTN II (P4550).