Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Touch Pro

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 640 x 480
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Szukasz komunikatora dającego ogrom funkcjonalności? Potrzebujesz rzeczywistej, rozsuwanej klawiatury QWERTY? Zamierzasz wykorzystywać swój telefon do funkcji internetowych? HTC Touch Pro jest przykładem jednego z smartphone'ów mogących Ciebie zainteresować.

Urządzenie posiada WiFi działające w standardzie 802.11 b/g, posiada 5-rzędową klawiaturę QWERTY oraz system Windows Mobile 6.1 Professional, który posiada spore możliwości konfiguracji i personalizacji. Można np. instalować nowe motywy i aplikacje oraz gry. W menu odnajdziemy również zestaw preinstalowanych programów do czytania PDF-ów oraz plików pakietu Office.

Dotykowy ekran o rozmiarze 2,8 cala ma rozdzielczość 480 x 640 nie został wykonany w najnowszych technologiach (to tylko TFT), jednak zapewnia dobrej jakości obraz. To wrażenie potęguje trójwymiarowy interfejs TouchFLO 3D. Dodatki w HTC Touch PRO to również aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela z funkcją automatycznej regulacji ostrości i lampą błyskową typu LED. Nie zabrakło również GPS-u.

Opinie o HTC Touch PRO są na ogół pozytywne. Być może procesor Qualcomm MSM7201A taktowany na 528 MHz nie jest najmocniejszym układem stosowanym w smartphone’ach, jednak całkiem nieźle radzi sobie z obsługą telefonu. Nienajgorzej radzi sobie również bateria litowo-jonowa o pojemności 1340 mAh zapewnia nawet 485 minut rozmów, a czas czuwania to ok 500 h.