Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Touch (P3450)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC Touch (P3450) to przykład prostego, dotykowego telefonu o klasycznej budowie o niezbyt widowiskowych parametrach. Urządzenie działa na dość wymagającym systemie operacyjnym (Windows Mobile 6 Professional), jednak zarówno procesor (TI's OMAP 850 taktowany na 201 Mhz) jak i pamięć operacyjna (64 MB DDR) nie pozwalają na jego szybkie działanie.


Wrażenia nie robi również dotykowy ekran, który co prawda ma aż 2,8 cala, jednak pracuje w rozdzielczości 240 x 320 pikseli i jest w stanie wyświetlać zaledwie 65 tys. kolorów. Funkcjonalność HTC Touch (P3450) rozszerzać mogą gry, motywy i aplikacje. Pliki multimedialnej można przechowywać m.in. na karcie microSD.


Już w podstawowej wersji dodatki zamontowane w telefonie są w pełni wystarczające przeciętemu użytkownikowi – jest odtwarzacz muzyczny, aparat, Bluetooth, wsparcie dla Windows Live, Yahoo, Hotmail. W menu odnajdziemy Internet Explolera (można zainstalować np. Operę) oraz Windows Media Player. Wrażenie robi dostęp do Internetu – telefon posiada nie tylko możliwość łączenie się z siecią za pomocą GPRS-u i EDGE'a, ale również przez WiFi.


Opinie o HTC Touch (P3450) mimo kilku lat od momentu debiutu, nadal są dobre. Telefon nadal posiada wszystkie niezbędne funkcje, które potrzebne są przeciętnemu odbiorcy, choć do klasy najlepszych aparatów dostępnych na rynku, prezentowanemu modelowi, sporo już brakuje.