Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Touch II (T3333)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC Touch II, znany również pod nazwą HTC Touch2 (T3333) to jeden z tańszych modeli tajwańskiego producenta smartphone’ów. Urządzenie cechuje się smukłą sylwetką oraz niską masą (110 g), co w połączeniu z wygodnym dotykowym interfejsem czyni z tego modelu łatwy w obsłudze i idealnie pasujący do kieszeni, telefon. Ekran o wielkości 2,8 cala ma niewielką rozdzielczość i został wykonany w technologii TFT, więc nie gwarantuje najwyższej jakości i czułości dotyku, ale mniej wymagającemu użytkownikowi nie powinien przeszkadzać. Tylko prawdziwi gadżeciarze i maniacy bardzo szybkich smartphone'ów będą narzekać na szybkość reakcji matrycy oraz niezbyt wydajny procesor Qualcomm MSM7225 (528 MHz).

Telefon oparto o popularny niegdyś system operacyjny Windows Mobile 6.5 Professional, na który motywy i aplikacje są proste w instalacji i powszechne. Dodatki dostępne w HTC Touch II to m.in. GPS, odtwarzacz wideo (m.in. AVI, WMV, 3GP), audio oraz wsparcie dla funkcji internetowych - Microsoft Live Messenger i Facebook. Nowe aplikacje pobierać można z platformy Windows Marketplace.

Opinie o HTC Touch II (T3333) nie są najlepsze, szczególnie porównując go bardziej zaawansowanymi urządzeniami tego producenta. Użytkownicy narzekają na słabą baterię oraz nienajlepszy aparat potrafiący robić zdjęcia tylko w jakości 3,2 mpix. Pamiętać trzeba, że z racji pewnych niedociągnięć technicznych jest to jeden z najtańszych urządzeń tego producenta.