Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Touch Dual (P5500)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC kojarzy się ze smartphone'ami z dotykowym ekranem, jednak w swojej ofercie tajwański producent telefonów ma również urządzenia typu slider – z rozkładaną klawiaturą alfanumeryczną.

Touch Dual (P5500) ma co prawda również dotykowy ekran, ale niezbyt duży – 2,6 calowy działający w rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Miłośnicy standardowego wprowadzania tekstu mogą używać wysuwanej klawiatury, a jeśli zdecydują się na korzystanie z panelu dotykowego to mogą wybrać zarówno klawiaturę standardową jak i QWERTY z 20 przyciskami. Urządzenie posiada również system rozpoznawania pisma odręcznego.

Telefon pracuje w standardzie GSM i UMTS, dzięki czemu może łączyć się z Internetem za pośrednictwem protokołu dającego prędkość 3,6 Mb/s. Niestety HTC Touch Dual (P5500) nie posiada WiFi. Dodatki takie jak GPS czy żyroskop również nie zostały dodane do wyposażenia urządzenia. Na szczęście dzięki otwartej strukturze Windows Mobile, nowe motywy i aplikacje łatwo się instaluje. Akumulator litowo-polimerowy ma pojemność 1,120 mAh i zapewnia w zależności od sieci (GSM lub UMTS) od 3 do 5 godzin rozmów oraz od 250 do 180 godzin czuwania. Bateria starczy na niecałe dwie godziny wideorozmów. Opinie o baterii HTC Touch Dual (P5500) są uzależnione od oczekiwań użytkowników i ciężko brać je za wyznacznik jakości akumulatora.