Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Touch Diamond 2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 480 x 800
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Touch Diamont 2 to druga generacja bestsellerowego smartphone'a tajwańskiego HTC. Także i w przypadku tego modelu, projektanci zdecydowali się na zastosowanie sprawdzonego procesora Qualcomm MSM7200A taktowanego na 528 MHz oraz wykorzystanie systemu operacyjnego Windows Mobile 6.5. Prędkość działania telefonu gwarantuje 288 MB pamięci operacyjnej RAM.

Schludna stylistyka oraz dobrej jakości materiały z jakich wykonano obudowę wywołują pozytywne opinie. Cechą charakterystyczną HTC Touch Diamont 2 jest wysokiej jakości ekran TFT 3,2-cala o rozdzielczości 480 x 800 pikseli. O atrakcyjność wyglądu menu dba trójwymiarowy interfejs TouchFLO 3D. Dzięki szerokiemu ekranowi przyjemnie można oglądać filmy oraz przeglądać Internet. Każdy telefon HTC nastawiony jest na komunikację internetową, więc także w opisywanym modelu nie mogło zabraknąć złącza WiFi oraz możliwości łączenia się z siecią za pośrednictwem HSDPA (pobieranie do 7,2 Mbps). Dodatki zawarte w HTC Touch Diamont 2 to nie tylko funkcje internetowe ale również GPS, odtwarzacz muzyczny, wideo, aparat (5 megapikseli), radio oraz czujnik ruchu.

System operacyjny HTC Touch Diamont 2 ma otwartą charakterystykę, więc można go rozszerzać o motywy i aplikacje. Opinie zarówno o samym telefonie jak i Windows Mobile są pozytywne i jest to jeden z ciekawszych smartphone’ów w tej kategorii cenowej.