Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Touch Cruise (P3650)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Jeśli dużo podróżujesz to nieocenionym przyjacielem twoich wojaży może być telefon HTC Touch Cruise (P3650), który został zaprojektowany z myślą o osobach chcących wykorzystywać go nie tylko jako urządzenie do komunikacji ze światem, ale również jako nawigację.


Telefon pracuje na zaawansowanym systemie operacyjnym Windows Mobile 6 Professional, do którego gry, motywy i aplikacje są łatwo dostępne. Dzięki temu funkcje HTC Touch Cruise (P3650) mogą być rozszerzane przez instalowanie nowych programów.


HTC Touch Cruise (P3650) posiada takie same dodatki, jak inne produkty tej marki - ma odtwarzacz mp3, gry, aparat (3 mpix) oraz wiele funkcji internetowych, jednak główny nacisk postawiono na GPS i maksymalizację jego funkcjonalności. Nawigacja pracuje na oprogramowaniu przygotowanym przez renomowaną firmę TomTom, a 2,8 calowy dotykowy wyświetlacz z podświetleniem LED dobrze spełnia się w roli ekranu GPS-u.


Bateria o pojemności 1350 mAh ma zapewnić możliwe jak najdłuższy czas pracy. Producent nie podaje danych dotyczących czasu pracy w trybie nawigacji, jednak urządzenie działające w trybie GSM pozwala nawet na 7 godzin rozmów i 400 godzin czuwania. Wideorozmowy można prowadzić przez 2,3 godziny na jednym ładowaniu. Opinie o długości pracy akumulatora HTC Touch Cruise (P3650) mogą być więc dobre.