Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Tattoo (A3288)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Android
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Wzrost zainteresowania dotykowymi telefonami jest związany m.in. z coraz to większą liczbą tego typu telefonów wypuszczanych przez tajwańskie HTC, które niemal całkowicie przerzuciło się na produkcję smartphone'ów opartych na Windows Mobile i Android.

HTC Tattoo (A3288) to jeden ze sztandarowych telefonów tego producenta – posiada 2,8 calowy ekran TFT o rozdzielczości 240 x 320 pikseli oraz dość mocny procesor (528 MHz) zapewniający płynne działanie systemu Android. Dzięki WiFi i UMTS gry, motywy i aplikacje są łatwo dostępne dla HTC Tattoo (A3288) – można je błyskawicznie pobrać na telefon z Android Market. Telefon ma zintegrowany dostęp do portali społecznościowych (Facebook, Flickr, Twitter) z systemem operacyjnym, dzięki czemu poruszanie się po opcjach internetowych jest niesamowicie łatwe i nie wymaga lawirowania między aplikacjami.

HTC Tattoo (A3288) to jednak nie tylko funkcje internetowe, ale także dodatki innego typu. Urządzenie może pełnić funkcję odtwarzacza muzycznego (mp3, AAC, Wav) oraz wideo (MPEG-4, H.263, H.264, WMV), a także GPS-u. Co więcej – prezentowany smartphone posiada również aparat o rozdzielczości 3,2 mpix, który pozwala na wykonywanie dość dobrych zdjęć. Mnogość funkcji utrzymuje przy życiu bateria litowo-jonowa o pojemności 1100 mAh, o której opinie są podzielone. Inni uważają, że HTC Tattoo (A3288) pozwalające na ok. 390 min rozmów i 340 godzin czuwania jest urządzeniem pracującym długo, inni – wręcz odwrotnie.