Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Snap

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC Snap to przykład telefonu multimedialnego z klawiaturą QWERTY, która nie została zaprojektowana w formie wysuwanego panelu, a stanowi główną część telefonu. Jest to rozwiązanie bardziej solidne, jednak wpływa na wielkość urządzenia, które jest dość szerokie (wymiary: 116,5 X 61,5 X 12,0 mm). Telefon rekompensuje to jednak swoją niską masą – jedynie 120 gramów. Ekran ma 2,4 cala i został wykonany w technologii TFT. Nie jest to z pewnością szczyt techniki, ale w tego typu telefonie sprawdza się całkiem nieźle.

Telefon został oparty na mikroprocesorze Qualcomm MSM7225 o zegarze 528 MHz i 192 MB pamięci RAM. Dzięki takim podzespołom Windows Mobile 6.5 może płynnie działać. Jest to o tyle ważne, że do HTC Snap można instalować nowe motywy i aplikacje oraz inne dodatki. Tym bardziej, że powstało wiele programów poszerzających funkcjonalność tej mobilnej platformy.

Z ciekawszych funkcjonalności należy wyróżnić GPS oraz Wi-Fi umożliwiające łatwe surfowanie w Internecie. Z kolei opinie o aparacie zamontowanym w HTC Snap nie mogą być dobre. Ma on tylko 2 megapiksele i nie posiada rozbudowanego oprogramowania służącego do regulacji ostrości itd. Bateria litowo-jonowa o pojemności 1500 mAh gwarantuje czas czuwania na poziomie do 480 godzin, a czas rozmów to nawet 510 minut w przypadku pracy w sieci GSM. Korzystając z zakresu WCDMA można rozmawiać tylko 300 minut.