Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) Smart

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

W urządzeniu zainstalowano system operacyjny Brew (stworzono przez Qualcomm), który nie jest tak popularny jak Android czy iOS od Apple. Dotykowy wyświetlacz o wielkości 2,8 cala ma rozdzielczości 240 x 320 pikseli i potrafi wyświetlać 256 tys. kolorów. Nie trudno zauważyć, że ekran nie został wykonany zgodnie z najnowszymi trendami.

HTC Smart jest przykładem taniego, niezbyt wydajnego telefonu (procesor ma jedynie 300 MHz, 256 MB RAM), który ma trafić do mniej wymagającego odbiorcy. Dodatki w HTC Smart nie robią już takiego wrażenia jak w innych modelach producenta – nie ma WiFi, GPS-u, widżetów i porządnego odtwarzacza filmów. Do łączenia się z Internetem można wykorzystać technologię HSDPA (do 3,6 Mb/s), a odtwarzacz wideo obsługuje tylko kilka formatów (mp4, .3gp, .3g2, .m4v) pomijając tak popularne jak DiviX czy WMV. Bateria polimerowa litowo-jonowa ma pojemności 1100 mAh, co gwarantuje ok. 370 minut rozmów w trybie WCDMA i 450 minut w technologii GSM.

Opinie o HTC Smart nie są tak dobre, jak o innych modelach tajwańskiego producenta. Urządzenie nie posiada WiFi, ma słaby aparat i brakuje mu Androida lub Windowsa Mobile. Nie jest to jednak smartphone z prawdziwego zdarzenia, a raczej produkt z niższej półki, mający spełnić oczekiwania klienta mogącego zapłacić za telefon kilkaset złotych (w momencie premiery).