Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) S740

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis


W ciągu ostatnich kilku lat HTC zaprezentowało głównie telefony pozbawione fizycznej klawiatury alfanumerycznej na rzecz paneli dotykowych lub telefonów dotykowych z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Model S740 jest z kolei przykładem urządzenia o klasycznym układzie: ekran TFT + klawiatura alfanumeryczna. Dodatkiem jest jednak wysuwany panel z czterowierszową klawiaturą QWERTY.


Urządzenie zostało stworzone by maksymalnie ułatwić surfowanie w Internecie, jednocześnie nie tracąc klasycznego charakteru telefonu komórkowego.


HTC S740 działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Mobile 6.1 Standard charakteryzującego się dobrym wsparciem dla funkcji internetowych. W menu odnaleźć można aplikacje do przeglądania stron (Internet Exploler), czytnik RSS, program pocztowy, a innego typu programy, motywy i aplikacje można doinstalować. HTC S740 gwarantuje łączność z Internetem za pośrednictwem HSDPA i Wi-Fi, dzięki czemu prędkość pobierania danych jest bardzo wysoka. Dzięki rozbudowanym funkcjom internetowym opinie o wygodzie surfowania w Internecie na HTC S740 są bardzo dobre.


Nad odpowiednią prędkością działania HTC S740 czuwa dość wysoko taktowany (528MHz) procesor Qualcomm MSM7225 oraz 256 MB pamięci SDRAM. Urządzenie wyposażono w ekran przekątnej 2,4 cala, z podświetleniem LED. Telefon pracuje w zakresie GSM i UMTS zapewniając dzięki baterii o pojemności 1000 mAh, do 400 godzin czuwania i do 380 minut rozmów.