Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) S730

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC S730 to smartphone pozbawiony dotykowego ekranu, w zamian za co został wyposażony w niezwykle wygodną klawiaturę QWERTY wysuwaną z boku urządzenia. Podstawowe operacje można wykonywać za pośrednictwem standardowej klawiatury alfanumerycznej. Podczas korzystania z Internetu błyskawicznie można wysunąć panel z dodatkowymi klawiszami w układzie QWERTY. Telefon sam wykryje, że musi zmienić układ wyświetlania obrazu na panoramiczny i można zacząć surfować lub pisać smsa.

Telefon z Internetem może połączyć się za pośrednictwem wolnego protokołu GPRS lub EDGE oraz szybkich technologii HSDPA. Będąc w zasięgi hot-spotu WiFi można skorzystać z darmowego Internetu bezprzewodowego. Dostęp do sieci jest ułatwiony przez licznie motywy i aplikacje zainstalowane w HTC S730. Dodatki pokroju Internet Explorer czy klient poczty e-mail Outlook pozwalają na wygodne korzystanie z opcji sieciowych.

Jako, że aparat pracuje na popularnym Windows Mobile 6.0 Standard możliwe jest korzystanie z pakietu Office Mobile, który pozwala na odczytywanie i edytowanie plików stworzonych w programach Word, Excel i PowerPoint.

Opinie o HTC S730 można uznać za pozytywne. Użytkownicy chwalą niezłą jakość wykonania oraz dużą wygodę we wprowadzaniu tekstu, narzekając jednocześnie na niezbyt wysoką wydajność przy zadaniach bardzo obciążających procesor Qualcomm MSM 7200 taktowany na 400 Mhz.