Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) S620

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis


Mimo ogromnej wygodny telefonów z dotykowym wyświetlaczem, niewątpliwe zalety mają również urządzenia wyposażone w fizyczną klawiaturę QWERTY. Przykładem takiego urządzenia jest HTC S620, który miał swoją premierę w 2006 roku. Telefon pracuje w oparciu o niezbyt nowoczesny już system operacyjny Windows Mobile 5.0 for Smartphone.

Niestety opinie o prędkości działania HTC S620 nie są dobre. Nic jednak dziwnego - wewnątrz urządzenia zainstalowano niezbyt mocny procesor TI's OMAP 850 o taktowaniu 201 MHz oraz zaledwie 64 MB pamięci operacyjnej typu DDR. Nie jest to odpowiedni hardware mogący w sposób zadowalający poradzić sobie ze wszystkimi operacjami. Dodatki zawarte w HTC S620 to m.in. aparat o rozdzielczości 1,3 mpix, Bluetooth oraz WiFi. Pamięć wewnętrzna ma 128 MB, jednak możliwe jest rozszerzenie jej kartą microSD. Ekran typu LCD pracuje w rozdzielczości 320 x 240 pikseli i wyświetla maksymalnie 65 tys. kolorów. System Windows Mobile 5 daje możliwość łatwego sprawdzania e-maili, dokumentów, kontaktów, kalendarza oraz surfowania w Internecie. Funkcjonalność HTC S620 można rozszerzyć istalując nowe motywy i aplikacje.

Niezbyt mocna jest bateria o pojemności 960 mAh, która zapewnia czas pracy do 220 godzin oraz łączny czas rozmów do 5 godzin. HTC S620 ma opinie telefonu dość solidnie wykonanego, jednak niezbyt wydajnego.