Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) P6500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC P6500 to biznesowy telefon stworzony w oparciu o system operacyjny Windows Mobile 6 Professional. Jego cechą charakterystyczną jest duży wyświetlacz o wielkości 3,5 cala zdolny do pracy w rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Duży ekran doskonale nadaje się do pracy biurowej i surfowania po sieci.

Możliwości łączenia się z  Internetem są wręcz doskonałe – telefon posiada zarówno możliwość pracy w starszych standardach transmisji danych takich jak GPRS lub EDGE, jak i w HSDPA. Będąc w zasięgu hot-spotów WiFi można liczyć na darmowy Internet w telefonie. Dodatki internetowe w HTC P6500 są bardzo ważne – telefon posiada przeglądarkę internetową Internet Explorer oraz klienta poczty e-mail.

Funkcjonalność HTC P6500 można rozszerzać przez gry, motywy i aplikacje, które mogą być instalowane w systemie Windows Mobile. Otwarta architektura tego oprogramowania pozwala na dostosowanie urządzenia do swoich potrzeb. Najbardziej charakterystyczną funkcją jest jednak czytnik linii papilarnych umożliwiający zabezpieczenie ważnych danych przed dostępem niepowołanych do tego osób.

Opinie o HTC P6500 są pozytywne. Szczególnie chwalony jest duży wyświetlacz, niezły aparat (3mpix) oraz mnogość funkcji internetowych i biurowych – m.in. Office Mobile, czytnik PDF, Windows Media Player. Bateria o pojemności 1500 mAh zapewnia dość długie działanie  –  nawet do 7 godzin rozmowy.