Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) P3600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

HTC P3600 to telefon działający w technologii GSM i UMTS wyposażony w dotykowy ekran o wielkości 2,8 cala. Wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 240 x 320 pikseli i jest w stanie wyświetlić 65 tys. kolorów, czyli tyle ile obsługuje Windows Mobile 5.0 for Smartphone. System operacyjny zastosowany w urządzeniu charakteryzuje się wysokim stopniem otwartości na dodatki typu gry motywy i aplikacje. Właśnie dlatego HTC P3600 można bardzo łatwo rozszerzyć o nowe funkcjonalności.

HTC P3600 to telefon posiadający bardzo szeroką gamę opcji łączenia się z siecią:  jest zarówno WiFi, HSDPA, GPRS jak i EDGE. Co więcej: do komunikacji z akcesoriami i innymi aparatami możliwe jest dzięki Irdzie oraz Bluetooth. Na wyposażeniu telefonu odnajdziemy m.in. aplikacje do przeglądania sieci (Internet Exploler), klient e-mail oraz odtwarzacze wideo i mp3 (Windows Media Player).  Funkcjonalność zwiększa również pakiet Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint) oraz aplikacja do odczytywania PDF-ów. W urządzeniu zastosowano aparat o rozdzielczości 2,1 mpix oraz złącze kart microSD. Pamięć wewnętrzna to 128 MB. Po rozszerzeniu pamięci możliwe jest korzystanie z HTC P3600 jako z odtwarzacza MP3, WMA i AAC.

Dość dobre opinie ma pojemna bateria (1500 mAh) HTC P3600  pozwalająca na czas pracy do ok. 250 godzin oraz gwarantujący wykonywanie połączeń telefonicznych przez 4 – 5 godzin na jednym ładowaniu.