Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HTC(SPV) P3470

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
HTC(SPV)
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Z roku na rok coraz popularniejsze są nawigacje wbudowywane w telefon. Wiele aparatów oferowanych na rynku posiada obsługę Google Maps lub proste aplikacje do nawigacji. Na tym polu wyróżnia się HTC P3470, który jest telefonem zaprojektowanym z myślą  o nawigowaniu użytkownika po drogach.  Dotykowy ekran o wielkości 2,8 cala i rozdzielczości 280 x 320 pikseli pozwala na wygodne korzystanie z aparatu w samochodzie.

Opinie o GPS w HTC P3470 są wręcz znakomite. Najwięcej laurów zbiera bardzo czuła antena. Do obsługi nawigacji można użyć aplikacji TomTom NAVIGATOR lub  CoPilo LIVE software.

Otwarty charakter Windows Mobile 6 Professional pozwala również na wzbogacanie HTC P3470 o nowe motywy i aplikacje. Jedną z największych wad urządzenia jest brak WiFi oraz słaby procesor taktowany jedynie na 201 MHz. Nienajlepsze wrażenie robi również aparat, który jest w stanie wykonać dość słabej jakości zdjęcia. Dodatki takie jak łączność WiFi czy aparat to jednak dla HTC P3470 tylko funkcje poboczne. Najważniejsze jest dobre działanie systemu nawigacji.

Bateria o pojemności 1100 mAh  pozwala na ok. 420 minut telefonowania oraz 240 godzin czuwania. Czas pracy podczas działania nawigacji nie został podany przez producenta, ale można podejrzewać że będzie podobny do czasu rozmów.